Strona główna ofertaoutsourcingkontakt
Posesor
tel. 071 793 01 99
tel. 071 718 19 74
fax. 071 718 19 73
GSM. 604 791 993
E-mail: biuro@posesor.biz.pl
Monitoring należnościWindykacjaPostępowanie sądowo-egzekucyjne
Monitoring należności
Dochodzenie roszczeń finansowych drogą polubowną oraz sądową to ostateczność. Należy przeciwdziałać zatorom płatniczym i przeterminowaniu należności pieniężnych. Posesor skutecznie reprezentuje swoich Klientów przed kontrahentami. Doświadczenie połączone z profesjonalizmem naszych pracowników skutkuje wpływem środków na wskazane przez naszego Klienta konto w ramach określonego terminu płatności. Monitoring daje możliwość szybkiego wyselekcjonowaniu kontrahentów o dużym stopniu ryzyka związanego z brakiem płatności w terminie.

Usługa ta zapewnia kontrolowanie spłat należności oraz zapobiega powstawaniu zatorów płatniczych. W takiej sytuacji nasze Biuro nadzoruje
w imieniu Klienta terminowość regulowania zobowiązań, dzięki czemu kontrahenci ( np. najemcy,nabywcy) traktują je jako priorytetowe. Dodatkowo - na życzenie Klienta - faktury obciążeniowe sygnowane są pieczęcią informującą o monitoringu należności przez firmę zewnętrzną. Jak pokazuje doświadczenie wpływa to w wymierny sposób na terminową spłatę należności.

W ramach tej usługi: kontaktujemy się z kontrahentem przed terminem płatności, potwierdzamy wszelkie elementy formalne ( np. otrzymanie faktury), przypominamy o zbliżającym się terminie zapłaty. Działania prowadzone są w taki sposób aby nie zakłócić wzajemnych relacji pomiędzy naszym Klientem, a jego kontrahentem.

Monitoring należności: reguluje terminowe spłaty należności, wyrabia dyscyplinę płatniczą, obniża koszty poprzez odciążenie pracowników od nadzoru teminowości, identyfikuje kontrahentów o dużym stopniu ryzyka.
powered by ITQ sp z o.o.
http://kasapluskredyt.pl/ blyskawicznepozyczki.com.pl https://chwilowkiok.pl/niewielka-pozyczka/ Tytko adwokat kraków outlet-wear.com